Zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas I-III i przedłużenie zdlanego nauczania dla klas IV- VIII

Szanowni Państwo !!

Zgodnie z obwieszczeniem MEN od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Oznacza to, że uczniowie klas I – VIII do 29 listopada br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.

Oddziały przedszkolne będą miały zajęcia na terenie szkoły bez zmian zgodnie z planem lekcji

Szczegóły dotyczące dowozów od 12 listopada br. oraz organizacji opieki świetlicowej w czasie zdalnego nauczania i konsultacji dla uczniów starszych klas będą podane w najbliższym czasie.

Przypominamy, że 9,10 listopada br. są dniami wolnym od zajęć dydaktycznych – autobus w tych dniach nie kursuje.

W przypadku pytań proszę o kontakt .

Joanna Filipiak – dyrektor szkoły