Quiz rowerowy

Grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w szkoleniu
dotyczącym bezpieczeństwa, turystyki i transportu rowerowego wraz z informacją o inwestycjach w ścieżki rowerowe . Szkolenie organizowane było przez Urząd Gminy Łubowo. Następnie grupa przeszkolonych na specjalnej platformie internetowej mogła wziąść udział w Quizie rowerowym . Poniżej grupa zwycięzców.

DZIEŃ PYRY

Mimo pandemii tradycja trwa.

28 października w naszej szkole od rana było pozytywne zamieszanie. Obchodziliśmy DZIEŃ PYRY. Z racji obostrzeń związanych z reżimem sanitarnym nie mogliśmy przygotować jedzenia i częstować się pyrą z gzikiem. Ale stworzyliśmy wspólnie LEDNOGÓRSKĄ KSIĄŻKĘ KUCHARSKĄ. Zamieściliśmy tam nasze przepisy na dania z pyrą w roli głównej. Książka zostanie oprawiona a my mamy nadzieję, że za rok korzystając z tych przepisów będziemy mogli wyczarować dania i się nimi raczyć.