Mikołajkowy tenis stołowy

W dniu 8 grudnia (w sobotę ) w Sali sportowej w Łubowie odbyły się kolejne VIII Mikołajkowe zawody sportowe w tenisie stołowym.

Jak co roku najliczniejszą reprezentacją była grupa uczennic i uczniów ze Szkoły Podstawowej w Lednogórze.
W zawodach uczestniczyli: Angelika Budniak, Weronika Nowaczyk, Roksana Labrenz, Paulina Budniak, Dominik Piasecki, Mikołaj Poterski, Dominik Grabowski ,Igor Labrenz, Eryk Stasiak, Kacper Darul i Cezary Graczyk.

Najlepsze miejsce zajęła Angelika Budniak wygrywając turniej dziewcząt, a Weronika Nowaczyk zdobyła miejsce trzecie.

Wśród chłopców Kacper Darul był czwarty , a Czarek Graczyk piąty. Zawody obywały się w sympatycznej atmosferze sportowej rywalizacji, najlepszych nagrodzono pucharami i medalami a wszyscy zostali poczęstowani słodyczami.