Bieg Lechitów

W minioną niedzielę,  18 września wolontariusze i nauczyciele naszej szkoły kolejny raz aktywnie wpisali się w historię – tym razem – Jubileuszowego XXXXV Ogólnopolskiego Biegu Lechitów. Wolontariusze z naszej szkoły obsługiwali punkt podawania napojów dla ponad 1600 uczestników biegu na dystansie 21 km. Pomimo chłodnego niedzielnego poranka, na piątym kilometrze biegu stawiło się 34 wolontariuszy, uczennic i uczniów głównie z klas ósmych. W obsłudze punktu podawania wody poza nauczycielami / organizatorami pojawili się rodzice, niejednokrotnie z młodszymi dziećmi dla których było to nowe fascynujące doświadczenie.  Wszyscy sprawnie wypełniali swoje zadania, a zagrzewała ich do tego rytmiczna muzyka i podziękowania płynące ze strony uczestników biegu. WOLONTARIUSZOM, NAUCZYCIELOM, RODZICOM DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE I STWORZENIE WSPANIAŁEJ ATMOSFERY PODCZAS BIEGU.