Dzień Dziecka na medal

W trakcie imprezy z okazji Dnia Dziecka, która odbyła się dnia 12.06.2022 w Parku w Lednogórze rozdano około 80 medali laureatom różnych konkurencji sportowych. Dzieci, młodzież, a także dorośli mogli wspólnie się spotkać, porozmawiać oraz porywalizować. Emocji i wrażeń było co niemiara, a frekwencja oceniana na jedną z najwyższych od lat. Dziękujemy organizatorom za wspólną zabawę i udane spotkanie przy dźwiękach dobrej muzyki i wyśmienitym poczęstunku.

W imieniu całej społeczności szkolnej składam serdeczne podziękowania Panu Wójtowi Gminy Lubowo, Panu Sołtysowi Lednogóry oraz Pani Sołtys z Imielenka wraz z osobami wspierającymi,  Dyrektor Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury Gminy Lubowo, Przedstawicielom Kola Gospodyń Wiejskich w Lednogórze i Wierzycach, Stowarzyszeniu rozwoju Sołectwa Lednogóra, Pani Prezes Gminnego Klubu Sportowego Piast Lubowo, wszystkim Sponsorom, OSP Lednogóra oraz Cichym Aniołom – osobom o wielkim sercu za zorganizowanie  przepięknego, wspaniałego Dnia Dziecka w Lednogórze. Dziękuje za poświęcony i wspólnie spędzony czas, za każdy uśmiech, życzliwe słowo,  za integracje społeczności, za wszelkie Dobro. Z wyrazami szacunku Joanna Filipiak Szkoła Podstawowa Tysiąclecia im. Mieszka I w Lednogórze.