Jasełka z postaciami bajek

Jasełka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane są w polską tradycję oraz jak corocznie były wystawiane w naszej szkole. Tegoroczne jasełka w naszej szkole zostały przygotowane przez uczniów klas oddziałów wychowania przedszkolnego wraz z Panią Henzel, Panią Działak-Patrzek, Panią Stefankiewicz we współpracy z Panią Śmigórską oraz z Panem Pietruszewskim.

W przedstawieniu jasełkowym udział brały postacie z bajek w przepięknej muzycznej oprawie pastorałek i kolęd. Uczniowie oglądający przedstawienie uważali że przedstawienie to wprowadziło ich w czas Bożego Narodzenia pełnego pięknych tradycji i podniosłego nastroju. Przedstawienie jasełkowe było dla nas wszystkich lekcją wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji. Za ogromny trud włożony w ich reżyserię i inscenizację składamy podziękowania . Szczególnym momentem podczas tego wydarzenia było przekazanie światełka z Betlejem.