Jesienny Rajd Rowerowy GKS Piast Łubowo

Skoro świt, w sobotni poranek uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wyruszyli na szlak rajdu rowerowego. Grupa ponad dwudziestu uczestników brała udział w corocznym Jesiennym Rajdzie Rowerowym GKS Piast Łubowo. Trasa rajdu przebiegała przez malownicze zakątki naszej gminy i zakończyła się nad jeziorem Ula w Jeziercach. Na miejscu na rowerzystów czekały kiełbaski z ogniska, gorąca grochówka i pomidorówka. Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łubowie przeprowadzili pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Po mile spędzonym czasie w gronie około 80-ciu uczestników rajdu ze szkół nasze gminy ruszyliśmy w drogę powrotną leśnymi ścieżkami do Lednogóry, pokonując łącznie prawie 40 km. 
                                                                                                                                                             Jarosław Łabus