„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Drodzy Uczniowie!

Z okazji Dnia Dziecka składam Wam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności, sukcesów w szkole i życiu osobistym, szczęścia rodzinnego, realizacji wyznaczonych celów, spełnienia marzeń, pogody ducha. Niech każdy dzień będzie dla Was powodem do radości. Życzę Wam motywacji do rozwijania swoich talentów, poznawania świata, zdobywania nowej wiedzy. Bądźcie szczęśliwi i dobrzy dla innych, rozsiewajcie uśmiech i życzliwe słowa, aby przestrzeń, którą tworzycie była wypełniona radością, sympatią, szacunkiem. Miejcie przyjaciół, kolegów na których możecie polegać, którym możecie ufać. Wierzcie, że możecie w życiu wiele jeżeli tylko będziecie chcieć. Miejcie w sercu jak najdłużej wrażliwość dziecięcą, chęć do zabawy i nauki.

Z wyrazami szacunku

Dyrektor Szkoły

Joanna Filipiak