Konkurs recytatorski pt. „Cudowny świat przyrody”

Dnia 14. maja 2021r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pt. „ Cudowny świat przyrody” podczas którego dzieci z oddziałów przedszkolnych prezentując wiersze o tematyce przyrodniczej.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań oraz talentów dzieci, pokonywanie nieśmiałości. Dzięki wybranym utworom dzieci mogły odbyć w cudowną podróż do krainy przyrody i przeżyć niezwykłe chwile. Występy wszystkich uczestników wypadły doskonale. Nie dziwi więc fakt, że jury w składzie: pani dyrektor Joanna Filipiak oraz wychowawczynie oddziałów przedszkolnych: Apolonia Modrzejewska i Klaudia Henzel miało problem z podjęciem decyzji o przyznaniu poszczególnych miejsc.

Po krótkich obradach zadecydowano, że laureatami konkursu zostali wszyscy uczestnicy: Aleksandra Łopyta, Klara Tomkowiak, Hanna Włodarczyk, Amelia Kluczyńska, Anastazja Wachowicz i Tymoteusz Ziółkowski.