Konsultacje od 25 maja 2020r.

Szanowni Państwo
W związku z wytycznymi MEN z dniem 1 czerwca 2020 w Szkole Podstawowej Tysiąclecia im. Mieszka I w Lednogórze będą organizowane konsultacje indywidualne lub grupowe dla uczniów kl. IV – VIII. Konsultacje dotyczą wyłącznie uczniów, którzy mają konieczną potrzebę kontaktu indywidualnego z nauczycielem lub nauczyciel uważa, ze takie spotkanie jest wskazane. Konsultacje odbywają się tylko za zgodą rodziców.
Do środy 27.05.2020r. zainteresowani uczniowie powinni zgłosić się do nauczycieli przedmiotu w celu ustalenia dokładnej daty i godziny spotkania.
Proszę o zapoznanie się z Procedurą bezpiecznej organizacji konsultacji na terenie placówki w związku z reżimem sanitarnym związanym ze stanem epidemicznym w kraju oraz dokumentami warunkującymi udział ucznia w konsultacjach.
Poniżej procedury konsultacji .
Z wyrazami szacunk
u