„Mundial w Gminie Łubowo”

W sobotę 22 października na stadionie w Łubowie rozegrany został XV „Mundial w Gminie Łubowo”
W turnieju piłki nożnej brały udział reprezentacje szkół podstawowych z terenu naszej gminy. 
Piłkarska reprezentacja naszej szkoły odniosła sukces wygrywając Jubileuszowy XV Mundial.
W składzie reprezentacji szkoły grali: Borys Budzyński, Oliwier Uramowski, Stanisław Dziarski, Adrian Kluczyński, Jakub Zarzeczny, Karol Kupczyński (bramkarz), Jakub Nowak, Arkadiusz Kozłowski, Mikołaj Koralewski, Kamil Chudy, Antoni Skubiszyński, Marcel Klorek ( rezerwowy bramkarz) Najlepszym Piłkarzem został wybrany uczeń naszej szkoły – Stanisław Dziarski. Królem Strzelców został – Stanisław Dziarski. GRATULUJEMY !  
                                                                                                                                           Jarosław Łabus