Otwarcie i poświęcenie nowego segmentu dydaktycznego

Uczniowie Szkoły Podstawowej mogą się już cieszyć z nowego, nowoczesnego segmentu, na który składają się dwie sale lekcyjne, w których zajęcia mają dwie klasy oddziału wychowania przedszkolnego.

W uroczystym otwarciu obiektu wzięło udział kilku zaproszonych gości. Wstęgę przecinał Andrzej Łozowski- Wójt Gminy Łubowo, Mirosław Nowak – Przewodniczący Rady Gminy , Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Łubowo – Emilia Dutka raz Joanna Filipiak – Dyrektor Szkoły Nowy szkolny segment poświęcił ksiądz proboszcz Sławomir Kozik.

Pan Andrzej Łozowski wyrażając zadowolenie z oddania do użytku kolejnej inwestycji, podziękował serdecznie wszystkim, którzy swoimi poczynaniami włączyli się w proces budowlany. W prezencie dla szkoły przekazał kilka laptopów finansowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 z projektu grantowego „Cyfrowa Gmina”.

Po części oficjalnej artystyczną oprawę przygotowały dzieci wraz z opiekunami klas z oddziału przedszkolnego .

Oddane do użytku nowe sale to lepsze możliwości dla rozwoju dziecka, to kolejna „cegiełka” w budowaniu fundamentów do zdobywania i odnoszenia sukcesów w życiu codziennym

.