Rozpoczęcie roku szkolnego w SP Lednogóra

Dnia 3 września 2012r. po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Lednogórze odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

Dzień rozpoczęliśmy Mszą św. w kościelie filialnym w Lednogórze, następnie w sali gimnastycznej zebrali się uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczyciele. Dyrektor szkoły Pani Emilia Dutka przywitała przybyłych gości, a następnie odśpiewano hymn państwowy. Po hymnie uczniowie klasy czwartej zaprezentowali krótką część artystyczną, która zakończyła się odśpiewaniem hymnu naszej szkoły. Ponownie zabrała głos Pani Dyrektor, która przekazała informacje na temat organizacji pracy placówki w roku szkolnym 2012/2013. Następnie wszyscy uczniowie rozeszli się do sal lekcyjnych, aby spotkać się z wychowawcami.

Życzymy wszystkim samych wspaniałych ocen i tego, aby cały rok szkolny był udany!