Spotkanie wolontariuszy gnieźnieńskich biegów

25 listopada w sali sportowej im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie miało miejsce spotkanie wolontariuszy gnieźnieńskich biegów z organizatorem tych biegów i Prezydentem Miasta Gniezna. Wolontariuszom za ich zaangażowanie podczas organizowania tych imprez sportowych podziękował Dyrektor Ogólnopolskiego Biegu Lechitów Pan Andrzej Krzyścin i Prezydent Miasta Gniezna Pan Michał Powałowski. Na to spotkanie zaproszeni zostali wolontariuszki i wolontariusze z naszej szkoły, którzy od ponad trzydziestu lat pomagają w organizacji Ogólnopolskiego Biegu Lechitów. Uczennice, uczniowie oraz rodzice zaangażowani w organizację 46 Ogólnopolskiego Biegu Lechitów otrzymali indywidualne podziękowania i upominki. Na szczególną uwagę zasługuje fakt że najmłodszą wolontariuszką w historii biegów była Lenka Wołodkiewicz, którą dodatkowo nagrodzono sesją zdjęciową z mamą, Dyrektorem Biegu Lechitów i Prezydentem Miasta Gniezna.  Całość spotkania zakończył poczęstunek i małe słodkie  „co nieco” . J. Łabus