Uroczysta Akademia z okazji Dnia Konstytucji 3 Maja

W dniu 25 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca uchwalenie Konstytucji 3 Maja.

Przygotowania do występu trwały już od kilkunastu dni, nad którymi czuwały Panie : Ilona Bazułka, Magdalena Zander, Paulina Braciszewska, oprawa muzyczna Pan Tomasz Pietruszewski oraz pozostałe osoby, które przyczyniły się do przygotowań przedstawienia : aranżacji scenografii oraz strojów.

Tak intensywne przygotowania miały swój finał przepięknym występem naszych uczniów, którzy poprzez przygotowany montaż słowno-muzyczny starali się przybliżyć wszystkim to ważne wydarzenie z historii naszego kraju. Była to okazja do chwili refleksji nad tym co kiedyś się wydarzyło oraz pielęgnowania patriotyzmu. 

Ojczyzna jest naszym wspólnym dobrem, a Konstytucja 3 Maja była potwierdzeniem tej idei.