Wizyta uczniów w Boveli

9 lutego uczniowie klasy siódmej i ósmej udali się do firmy Bovelli, do Fałkowa. Zaproszenie otrzymaliśmy od mamy Liwii Ben -Or, która bardzo ciepło powitała nas w swojej, rodzinnej jak się okazało firmie.

Początkowo wysłuchaliśmy historii powstania zakładu, o produkcji i o zawodach, które przydają się by podjąć pracę w firmie. Potem obserwowaliśmy jak wygląda produkcja łóżek kontynentalnych, od projektu do gotowego już produktu. Uczniowie sami mogli spróbować wykonać pewne elementy.Później odbył się konkurs wiedzy o firmie Bovelli, który zakończył się wygraną Oli Nowak z klasy ósmej. W czołówce znalazły się również Nikola Miazgowicz, Julianna o Natalia Zegar i Karolina Nowak. Zwyciężczynie otrzymały nagrody.Młodzież otrzymała również wskazówki od p. Ben-Or jak zakłada się taka firmę. Najważniejsze i godne zapamiętania było podsumowanie p. Dyrektor wypowiedziała motto swoje i poradziła też wszystkim żeby się nim kierowali W FIRMIE NAJWAŻNIEJSZY JEST CZŁOWIEK. Dziękujemy za tak interesujące i życzliwe spotkanie.