Wyjazd klas 3 do Teatru Muzycznego

Piękna i Bestia”

„Dawno, dawno temu, w dalekim kraju, w pięknym zamku, żył młody książę, którego czarodziejka uwięziła w ciele… bestii. Jeśli książę nauczy się kochać i zdobędzie wzajemną miłość, przekleństwo straci moc. Ale czas ucieka… Gdy z ofiarowanej przez czarodziejkę róży opadnie ostatni płatek, złego uroku nie da się już odwrócić. Wówczas Bestia i wszyscy jego domownicy pozostaną zaklęci na zawsze. Czy znajdzie się ktoś, kto będzie umiał zajrzeć głębiej? Dojrzeć piękno ukryte w sercu? Ktoś, kto będzie w stanie pokochać… bestię?” – to fragment opisujący musical.

8 grudnia uczniowie klas 3 a oraz 3 b wybrali się na wycieczkę do Teatru Muzycznego w Poznaniu na spektakl pt. „Piękna i Bestia”.

Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy by przenieść się do magicznego świata baśni i wraz z Bellą przeżyć piękną przygodę.

Spektakl zachwycił publiczność. Piękne kreacje aktorów, tańce, śpiew i oprawa muzyczna wprawiły nas w zachwyt. Były chwile radości, smutku i wzruszeń – na szczęście dobro serc zwyciężyło i rzucone przez czarodziejkę przekleństwo straciło swą moc.

Artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Uczestnicy wycieczki na pewno na długo zapamiętają ten dzień tym bardziej, że dla większości dzieci był to pierwszy wyjazd do teatru.

A. Modrzejewska