XIV Mundial w Gminie Łubowo

15 października na boisku sportowym Szkoły Podstawowej w Lednogórze rozegrany został IV Turniej Piłki Nożnej Chłopców MUNDIAL W GMINIE ŁUBOWO. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Patryk Budniak, Michał Pieczyński, Hubert Nowakowski, Stanisław Dziarski, Jakub Nowak, Karol Kupczyński, Arek Kozłowski, Adrian Kluczyński, Borys Budzyński. Po pierwszym, przegranym  spotkaniu z zespołem z Owieczek nasza drużyna pomimo braku kontuzjowanego napastnika – kapitana  Łukasza Kubackiego odniosła sukces zajmując II miejsce w turnieju. Po poważnej kontuzji naszego kapitana zespołu obowiązki kierowania zespołem na boisku spełniał Stanisław Dziarski. Organizator turnieju uznał NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU ucznia klasy V z naszej szkoły Borysa Budzyńskiego.

GRATULUJEMY !Łukaszowi Kubackiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko piłkarskie

J. Łabus