XV Jesienny Rajd Rowerowy

Dnia 7 października w jesienny sobotni poranek, przed Orlikiem w Lednogórze wystartował kolejny XV Jesienny Rajd Rowerowy. Uczennice i uczniowie z naszej szkoły jak co roku uczestniczyli w rajdzie rowerowym, który w tym roku wiódł z Lednogóry przez Łubowo, Owieczki, Dębnicę do Zakrzewa, gdzie organizator – GKS Piast Łubowo zaplanował poczęstunek. Grupa uczennic i uczniów wraz z opiekunami w liczbie 15 rowerzystów wystartowała z Lednogóry do Łubowa i dalej do Dębnicy. W Dębnicy z powodu załamania się pogody – silny deszcz – zdecydowaliśmy o powrocie do Lednogóry. Pomimo złej pogody i decyzji o powrocie, uczestnicy rajdu zahartowani w trudnych warunkach pogodowy powrócili do domów w dobrych nastrojach. Uczennicom i uczniom oraz opiekunom, dziękujemy za uczestniczenie w rajdzie.

Jarosław Łabus