XVI Mundial w Gminie Łubowo

W sobotę 21 X br. na boisku sportowym Orlik 2012 w naszej szkole rozegrany został XVI Turniej Piłki Nożnej Chłopców  –  MUNDIAL W GMINIE ŁUBOWO. Reprezentacja naszej szkoły odniosła sukces, wygrywając ten turniej. Nasi uczniowie zdobyli łącznie dziesięć bramek, pechowo tracąc jedną (samobójczą). Najlepszym piłkarzem został – Borys Budzyński – kapitan naszego zespołu. Królem Strzelców z liczbą ośmiu bramek został Borys Budzyński. Podczas ceremonii dekoracji i wręczenia indywidualnych wyróżnień zabrał głos kapitan zespołu z Lednogóry – Borys Budzyński. Podziękował on swojemu zespołowi za bardzo dobrą grę, oddając jedną z nagród rzeczowych swojemu koledze – bramkarzowi – Leonowi Zakrzewskiemu, który jego zdaniem był najskuteczniejszym piłkarzem lednogórskiej defensywy. Postawa naszego ucznia jest godna pochwały i dowodzi, że na sukces zespołu składa się ciężka praca każdego piłkarza. DZIĘKUJEMY ! ! !W reprezentacji szkoły wystąpili : Borys Budzyński, Oliwier Uramowski, Wiktor Przydanek, Nikodem Cerzniak, Marcel Zander, Hubert Boulan, Leon Zakrzewski, Jan Kobielak, Michał Meller, Szymon Czarnota, Fabian Marciniak, Mikołaj Koralewski.                                                                                                                   Jarosław Łabus