Wręczenie Odznaki Honorowej za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego

Otrzymanie Odznaki Honorowej za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego, to dla Szkoły Podstawowej Tysiąclecia im. Mieszka I w  Lednogórze ogromny zaszczyt i radość, a tym samym wyzwanie, aby kontynuować dzieła już dobrze owocujące i tworzyć nowe   dla rozwoju dzieci i młodzieży.    Praca, współpraca kilku pokoleń, ludzi z pasją, szacunkiem i umiłowaniem swojej małej ojczyzny jest przykładem tego, że każdy może rozwijać skrzydła.

Joanna Filipiak

    W dniu dzisiejszym podczas szkolnego apelu podziwiała Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego. została przekazana

Społeczność szkolna składa serdeczne podziękowania Panu Andrzejowi Łozowskiemu za złożenie wniosku oraz Zarządowi Województwa Wielkopolskiego za przyznanie Odznaki.